Dárkové poukazy v prodeji

Sháníte tip na originální vánoční dárek pro vaše blízké? Připravili jsme pro vás další novinku – dárkové poukazy na nákup vstupenek na koncerty příštího ročníku festivalu v hodnotách 500, 1.000 nebo 2.000,- Kč. A jako bonbónek přenos mimořádného adventního koncertu České filharmonie v sobotu 20. prosince v kině Crystal.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na nákup vstupenek na koncerty příštího ročníku festivalu Lípa Musica jsou v prodeji od 1. prosince 2014 v hodnotách 500, 1.000 a 2.000,- Kč. Zakoupit je můžete každý všední den od 8:00 do 16:00 hod. v tištěné podobě ve festivalové kanceláři (Klášterní 464/11, Česká Lípa), a to do 19. prosince.

Případně je možné dárkové poukazy objednat také elektronicky na info@lipamusica.cz. Do předmětu zprávy, prosíme, uveďte „dárkový poukaz“ a dále specifikujte počet a hodnotu objednávaných poukazů a své kontaktní údaje. Po potvrzení objednávky budete vyzvání k úhradě částky na bankovní účet festivalu pod unikátním variabilním symbolem. Jakmile bude částka přičtena na účet, dárkový poukaz obdržíte v elektronické podobě e-mailem.

Dárkové poukazy (originálně tištěné či vámi vytištěné elektronické) budou uplatnitelné v předprodeji vstupenek ve festivalové kanceláři, a to od jara 2015 (termín zahájení předprodeje bude blíže specifikován na webových stránkách festivalu).

Při nákupu dárkového poukazu v hodnotě 1.000,- nebo 2.000,- Kč navíc získáte nárok na vystavení členské karty do Klubu přátel MHF Lípa Musica v kategorii Allegro, která vám bude vystavena při výměně poukazu za vstupenky.

Dárkové poukazy musí být využity v plné výši, případný rozdíl se nevrací. Poukazy jsou nevratné, mají neomezenou platnost, kterou ztrácí v okamžiku svého uplatnění. Jakákoli manipulace s poukazy s cílem zasáhnout do jejich grafické podoby (popis, přelepování apod.) není dovolena a jakkoli pozměněný poukaz ztrácí svoji platnost. Vícenásobné užití poukazu je zakázáno.

Mimořádný adventní koncert České filharmonie v České Lípě

Česká filharmonie přichází v letošním roce s novinkou přenosů svých vybraných koncertů do kin po České republice. K její adventní nabídce se připojuje i českolipské kino Crystal, které v sobotu 20. prosince od 15 hodin nabídne přenos koncertu z pražského Rudolfina. Na programu koncertu bude Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby a Dvořákovy Slovanské tance, Českou filharmonii bude řídit její šéfdirigent Jiří Bělohlávek. Více informací najdete na stránkách České filharmonie a již brzy i kina Crystal.