Českolipský komorní cyklus začne online

4. sezona Českolipského komorního cyklu bude v důsledku přetrvávající nepříznivé pandemické situace a přijatých restriktivních opatření zahájena online. Dubnový zahajovací koncert, který je naplánovaný na 22. 4. a na kterém se představí fagotista Ondřej Šindelář s Opus Elocutio, proběhne bez přítomnosti diváků pouze před kamerami a bude volně zpřístupněn na youtube kanálu a webových stránkách cyklu.

„Spolek ARBOR má za cíl kultivovat prostředí ve kterém působí, přispívat k duchovnímu rozvoji v kultuře a rozvíjet okrajové nekomerční žánry. Proto jsme se rozhodli, že po dobu, kdy se nemůžeme setkávat, nebudeme za online přenosy požadovat vstupné a otevřeme je všem zájemcům zdarma na platformě dobrovolného příspěvku. Ihned jak bude možné koncerty pořádat, vrátí se koncerty do režimu placených s možností předprodeje,“ říká Martin Prokeš, předseda spolku ARBOR, a dodává: “Solidarita, kterou v této těžké době zaznamenáváme v souvislosti s nepožadováním navrácení vstupného, nás nesmírně naplňuje a jsme za ni vděční. Děkujeme. Pokud byste i Vy zvažovali podporu našeho spolku, můžete se s námi spojit a věnovat spolku jednorázově libovolnou částku nebo formou dlouhodobější podpory vstoupit do našeho dárcovského programu.“

V tomto případě, prosím, kontaktujte předsedu spolku na emailu: martin.prokes@lipamusica.cz nebo na telefonu 608 111 973.

Děkujeme za pochopení!