Chystáte se na zahajovací koncert do Hejnic?

Připravili jsme pro Vás pár praktických informací. Pro zaparkování v Hejnicích doporučujeme využít plochy vyznačené na plánku. Vedle toho je možné parkovat po obou stranách ulice Klášterní, na ploše bývalého hotelu Perun (roh Klášterní ulice před areálem kláštera) a rovněž na parkovišti před klášterem (u cukrárny). Obojí na plánku značeno zeleně. Prosíme, abyste ve vlastním zájmu respektovali pravidla silničního provozu a neparkovali na místech, kde není parkování dovoleno. Parkoviště přímo u kláštera bude vyhrazeno pro čestné hosty festivalu (značeno tyrkysově).

Toalety jsou k dispozici v objektech cukrárny a městského kina, kapacita toalety kostela je limitovaná.

S ohledem na skutečnost, že koncert je zcela vyprodaný, prosíme, abyste se do kostela dostavili s dostatečným časovým předstihem a mohli být náležitě usazeni. Do kostela budou návštěvníci vpouštěni již od 18 hodin pouze na základě předložené platné vstupenky.

Dále Vás prosíme o respektování požadavku vypnutí mobilních telefonů a zákazu pořizování fotografií a audio či video nahrávek. Koncert bude natáčen, budeme Vám vděčni za vstřícnost při zachování maximálního ticha při jeho průběhu. S ohledem na natáčení nebude možný vstup do kostela po začátku koncertu. 

Děkujeme za pochopení!