Dárky

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili exkluzivní dárky, které můžete zakoupit v naší festivalové pokladně nebo ve večerních pokladnách před koncerty. S ohledem na to, že edice jsou limitované, můžete využít i možnost objednávky e-mailem na: info@lipamusica.cz. Do těla zprávy uveďte název vybraného dárku, počet kusů a Vaše kontaktní údaje, následně Vás budeme kontaktovat, abychom se s Vámi dohodli na způsobu dodání a platbě. 

Stříbrná pamětní medaile
MHF Lípa Musica
ke 100. výročí založení republiky

 

   cm.jpg    

   232-18_lipa_musica_r_30_ag.jpg

   232-18_lipa_musica_a_30_ag.jpg

materiál: Ag 999
hnotonost: 10 g
provedení: proof, hrana hladká
rozměry: 30 mm
náklad: 35 ks
emise: 2018

cena: 2.200,- Kč 

Křišťálový pin

     image001.png

materiál: nerez, broušený český křišťál 
technologie: pokov, laser, logo
barva: chrom
rozměry: 14 mm

cena: 595 Kč

Dárkové poukazy
na nákup vstupenek
3391.jpg

Darujte hudební zážitek, který si
obdarovaný vybere podle svých
představ. Darujte dárkový poukaz
na nákup vstupenek na koncerty
MHF Lípa Musica. V prodeji jsou
ve festivalové pokladně v Žižkově
ulici 528/6 v České Lípě
v hodnotách 500, 1.000
nebo 2.000 Kč.*

*Případně je možné dárkové poukazy objednat také elektronicky na info@lipamusica.cz. Do předmětu zprávy, prosíme, uveďte „dárkový poukaz“ a dále specifikujte počet a hodnotu objednávaných poukazů a své kontaktní údaje. Po potvrzení objednávky budete vyzvání k úhradě částky na bankovní účet festivalu pod unikátním variabilním symbolem. Jakmile bude částka přičtena na účet, dárkový poukaz obdržíte v elektronické podobě e-mailem.

Dárkové poukazy (originálně tištěné či vámi vytištěné elektronické) jsou uplatnitelné v předprodeji vstupenek pouze ve festivalové kanceláři.

Dárkové poukazy musí být využity v plné výši, případný rozdíl se nevrací. Poukazy jsou nevratné, mají neomezenou platnost, kterou ztrácí v okamžiku svého uplatnění. Jakákoli manipulace s poukazy s cílem zasáhnout do jejich grafické podoby (popis, přelepování apod.) není dovolena a jakkoli pozměněný poukaz ztrácí svoji platnost. Vícenásobné užití poukazu je zakázáno.