Mosty Lípy Musicy, kulturně cestopisný průvodce vydaný za podpory programu Ziel 3 / Cíl 3

Díky podpoře z programu Ziel 3 / Cíl 3, který je financován z Evropského fondu pro regionální rozvoj ve spolupráci s Euroregionem Nisa jsme pro Vás mohli v letošním roce připravit opět něco nového. V kooperaci s naším partnerem, městem Großschönau, a za výše uvedené finanční podpory vznikla brožura, která plní funkci kulturně turistického průvodce Euroregionem Nisa. 

Přibližuje tak nejen našim posluchačům a návštěvníkům regionu místa, která jsou něčím mimořádná či zajímavá a pravidelně ožívají koncerty, které se v nich uskuteční.

 Mnohdy jsou však tyto konkrétní prostory kromě ojedinělé akce nevyužívané a zapomenuté. V průvodci naleznete zejména představení míst a prostor, které považujeme za mimořádné a také krátkou anotaci koncertu, kterým v letošním roce místo ožije. Věřte, že jsou to informace mnohdy skutečně velice zajímavé.

Brožura by tedy měla ukázat obyvatelům na obou stranách hranice kulturní a historický rozměr celého regionu a to i těch nejmenších obcí, které svou úrovní a tradicí mnohdy převyšují velká centra. Věříme tedy, že se Vám stane praktickou společnicí na Vašich cestách (třeba i díky praktickému DL formátu), případně ve spojení s podzimními výjezdy za kulturou, a že pomůže návštěvníkům našeho regionu ukázat krásu navštívených míst. Brožura je zdarma distribuována ve většině míst našeho kraje. Dostat ji můžete buď v informačních centrech nebo ve festivalové kanceláři. Samozřejmostí je i německá verze. Prolistujte si jí on-line nebo si pro ni přijďte do naší kanceláře, krásně do ní pasují vstupenky...

Těšíme se na shledání!