;

Nalaďte se s Lípou

Do zahájení festivalu zbývá ještě několik týdnů, ale předprodej vstupenek je již v plném proudu, a abychom vás naladili na festivalovou notu již v průběhu léta, připravili jsme pro vás seriál, ve kterém vám každý týden představíme něco málo z pestrého programu, na který se v rámci 12. ročníku festivalu můžete těšit.  

Jak jste již jistě zaznamenali, 12. ročník vám ve dnech od 20. září do 26. října letošního roku nabídne řadu dvaceti koncertů, divadelních představení a projekcí, které se uskuteční na více než 15 zajímavých místech severočeského kraje a příhraniční části německého Saska. V několika zastaveních hudebních a místopisných vám tedy v následujících týdnech představíme hlavní programová témata letošního ročníku a současně i zajímavá místa, ve kterých se kromě ústřední České Lípy bude festival na podzim konat.

Sledujte naši facebookovou stránku a dozvíte se více. Těšit se můžete i na soutěže o festivalové upomínkové předměty a vstupenky! Začínáme příští týden a nezapomeňte, vstupenek na festival kvapem ubývá, zajistěte si ty svoje včas! Více informací najdete v sekci Program a vstupenky