;

Předprodej vstupenek na letošní Lípu Musicu zahájen

V úterý 2. května byl zahájen předprodej vstupenek na koncerty v rámci 22. ročníku MHF Lípa Musica. Ty jsou v letošním roce nově k dostání v předprodejním systému společnosti ENIGOO. Až na výjimku v podobě zahajovacího koncertu v Liberci a koncertu v Děčíně probíhá prodej výhradně přes festivalový systém, který je dostupný online nebo je možné zakoupit vstupenky osobně ve festivalové pokladně. Ta je až do prázdnin otevřena každý všední den kromě pátku od 15 do 17 hodin. Novinkou je možnost si vstupenky online zakoupit na fakturu s platbou převodem. Možnost rezervace s vyzvednutím na pokladně je také k dispozici. Ve většině případů jsme letos zvolili číslované sály pro větší komfort při návštěvě koncertů. Slevový program v letošním roce doznal drobných změn, jeho aktuální podoba je představena zde

Jako již tradičně nabízíme i možnost využít autobusovou dopravu na všechny koncerty mimo Českou Lípu, na které se můžete přihlásit s využitím formulářů u jednotlivých koncertů. Aktuální ceny jsou uvedeny v jednotlivých formulářích. 

Pokud byste chtěli vstupenky darovat svým blízkým a nevíte si rady se správným výběrem, řešením pro Vás je zakoupení dárkových poukazů, které nabízíme v hodnotách 500, 1.000, 2.000 a 5.000 Kč.

V případě zájmu o finanční podporu festivalu je možné online nebo ve festivalové pokladně zakoupit sponzorské vstupenky a podpořit částkou 500, 1.000 nebo 2.000 Kč pořádání MHF Lípa Musica. Jméno podporovatele bude posléze s jeho souhlasem uveřejněno mezi partnery festivalu. Tyto vstupenky je možné zakoupit stejně jako dárkové poukazy zde

Přehled nabízených koncertů s možností zakoupení vstupenek najdete zde. Pro bližší informace můžete využít naší programové brožury či video představení festivalu, které najdete na našich stránkách.