Změna programu koncertu v Turnově. Marka Ebena vystřídá Josef Špaček.

Vážení příznivci festivalu Lípa Musica,

s politováním vám oznamujeme, že plánovaný koncert „Labyrint světa a ráj srdce“ jsme museli z technických důvodů zrušit. Po důkladném prozkoumání stavu varhanního nástroje v turnovském kostele Narození Panny Marie jsme došli k závěru, že tak komplexní dílo, jako je Labyrint svět a ráj srdce Petra Ebena, na něm vzhledem k technickému stavu rejstříků nelze provést v kvalitě, kterou od festivalu očekáváte. Abychom vám přesto mohli tento výjimečný hudební zážitek zprostředkovat, zařadíme koncert do programu dalších ročníků festivalu. Věříme, že platnost Labyrintu je nadčasová a bude ho vždy zapotřebí.

Jako náhradu pro první festivalový koncert v srdci Českého ráje nabídneme milovníkům hudby skutečný klenot. Lípa Musica se v Turnově představí Vivaldiho slavným dílem „Čtvero ročních dob“ a houslovým koncertem „Grosso Mogul“, v podání světově proslulého houslisty Josefa Špačka, za doprovodu uznávaného souboru Barocco sempre giovane.

 Více informaci ZDE.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nelze je vrátit.

Děkujeme vám za pochopení a věříme, že koncert v turnovském kostele Narození Panny Marie Vám přinese nezapomenutelný zážitek!

 

P.S: Nezapomeňte, že na všechny koncerty mimo Českou Lípu vypravujeme za symbolickou cenu 50 Kč festivalové autobusy. Rezervujte si místo v autobuse na našich stránkách www.lipamusica.cz