• Vstupenky a festivalové autobusy

Potřebujete poradit?

V případě dotazů ohledně nákupu vstupenek nás neváhejte kontaktovat:

Festivalová kancelář:

 • Žižkova 528/6, 470 01 Česká Lípa
 • }Pondělí + středa 15.00-17.00 hod.
 • MAPA

On-line prodej vstupenek

Vstupenky na všechny koncerty koupíte z pohodlí svého domova přímo zde na stránkách festivalu. U vybraného koncertu kliknete na tlačítko VSTUPENKY a několika jednoduchými kroky si zajistíte své místo v sále.

Pro objednávky není nezbytně nutné zakládat uživatelský účet, pokud ale plánujete navštívit více koncertů, velmi to doporučujeme. Je pak možné se ke svým vstupenkám uloženým v účtu kdykoli vracet a snadno vyřešit jakékoli potíže.

Vstupenky je možné uhradit kartou nebo převodem z účtu.

 

Zakoupení osobně

Vstupenky lze zakoupit také osobně ve festivalové kanceláři.

 • Žižkova 528/6, 470 01 Česká Lípa
 • }Pondělí + středa 15.00-17.00 hod.
 • MAPA

Rezervace

Rezervace vstupenek je možná prostřednictvím prodejního systému na stránkách festivalu nebo telefonicky. Rezervace platí pouze 10 dnů, do té doby je třeba vstupenky uhradit online nebo vyzvednout ve festivalové kanceláři.

Slevy

Slevy u nás mají:

 • senioři nad 65 let. Sleva 15 % platí pouze v případě, je-li na koncert stanovena jedna cenová kategorie. V případě možnosti výběru z více cenových kategorií nelze tuto slevu uplatnit. Sleva se nevztahuje také na besedu se spisovatelkou Milenou Štráfeldovou – Friedrich řečený Bedřich a Má to smysl! S Jiřím Pavlicou.
 • děti a studenti po předložení studentského průkazu. Jednotné vstupné na všechny koncerty 100 Kč.
 • držitelé průkazu ZTP a ZTP/P. Sleva 50 %.
 • učitelé ZUŠ. Sleva 10%.

  Slevy je zapotřebí uplatnit již v průběhu nákupu online v prodejním systému.

  Dárkové poukazy

  Chcete darovat svým blízkým některý z koncertů festivalu Lípa Musica a nejste si jisti, který se jim bude líbit? Darujte poukaz na nákup vstupenek 23. ročníku MHF Lípa Musica. Připraveno je hned několik cenových variant.

  Dárkové poukazy na nákup vstupenek v hodnotě 500, 1 000, 2 000 a 5 000 Kč zakoupíte online nebo ve festivalové kanceláři.

  Dárkový poukaz uplatní jeho držitel při online nákupu vstupenek. Do objednávky zadá číslo poukazu a jeho hodnota se pak automaticky odečte z ceny nákupu. Čerpání poukazu může být činěno postupně – ve více nákupech. Pokud je hodnota poukazu nižší než cena zakoupených vstupenek, budete po odeslání objednávky přesměrováni do platební brány pro doplacení rozdílu ceny.

  Sponzorské vstupenky

  Dává-li vám festival Lípa Musica smysl, můžete jeho pořádání podpořit zakoupením sponzorské vstupenky částkou 500, 1 000 nebo 2 000 Kč. Děkujeme!

  Festivalové autobusy

  Ze srdce festivalu pohodlně a bez starostí na všechna festivalová místa! Protože nám opravdu záleží na tom, abyste nezmeškali jediný koncert a abychom zároveň ulevili životnímu prostředí, vypravujeme z České Lípy už několik let festivalové autobusy.

  Místo v autobuse je třeba rezervovat předem na našich stránkách. U vybraného koncertu kliknete na tlačítko REZERVACE AUTOBUSU a vyplníte formulář za každého cestujícího. Rezervace je možná i telefonicky nebo ve festivalové kanceláři.

  Jízdné je stanoveno na 50 Kč na všechny koncerty. Informace o časech a místech odjezdu jsou následně předávány přihlášeným cestujícím individuálně.