E-Shop

lm-kniha-komplet.jpg

Publikace Cestou hudby včetně CD

490 Kč

autor: Martin Prokeš
ilustrace: Atila Vörös

Vydal ARBOR – spolek pro duchovní kulturu v roce 2020 za podpory Česko-německého fondu budoucnosti.

Prolistujte si ukázku publikace.

Při příležitosti 20. výročí založení festivalu vydal spolek ARBOR exkluzivní výpravnou publikaci, která přináší autentický pohled na vznik a vývoj festivalu od jeho počátků v českolipském Festivalu duchovní hudby až po dnešní dny, kdy jde o renomovanou mezinárodní hudební přehlídku s přesahem působnosti do Německa. Autorem publikace je zakladatel a ředitel festivalu Martin Prokeš, který zasvěcenou osobní formou vypráví příběh festivalu s důrazem na česko-německou spolupráci, která je od počátku jednou z hlavních snah festivalu i pořádajícího spolku. Autor se věnuje historickému vývoji festivalu od prvotních podnětů k jeho založení až po současnost, vzpomíná významné osobnosti, které se podílely na jeho formování, a akcentuje významné umělecké projekty, které se pod hlavičkou festivalu podařilo zrealizovat. Publikace je česko-německá a vedle bohatého fotografického materiálu je doplněna o originální kresby českolipského akademického malíře Atily Vöröse, který je členem pořádajícího spolku ARBOR a příležitostně obohacuje grafickou tvář festivalu.

Publikace je vydávána v limitovaném nákladu a je navíc doplněna o živou CD nahrávku Lípa Musica Sextet z mimořádného koncertu MHF Lípa Musica, který se uskutečnil 3. října 2019 v evangelicko-lutheránském kostele ve Waltersdorfu v rámci 18. ročníku festivalu. Umělecký garant Josef Špaček si tehdy ke spolupráci přizval pět předních světových instrumentalistů a společně provedli díla Schönberga a Dvořáka.

CD Lípa Musica Sextet

150 Kč

Arnold Schoenberg: Zjasněná noc, op. 4
Antonín Dvořák: Smyčcový sextet A dur, op. 48

Josef Špaček, Tobias Feldmann – housle
Sergej Malov, Máté Szücs – viola
Gabriel Schwabe, Tomáš Jamník – violoncello

Vydal ARBOR – spolek pro duchovní kulturu v roce 2020.

Poslechněte si ukázku z CD

Živá nahrávka z mimořádného koncertu MHF Lípa Musica, který se uskutečnil 3. října 2019 v evangelicko-lutheránském kostele ve Waltersdorfu v rámci 18. ročníku festivalu. Umělecký garant Josef Špaček si ke spolupráci přizval pět předních světových instrumentalistů a společně provedli díla Schönberga a Dvořáka.

Taška 20 let Lípy Musicy

100 Kč

Sháníte lehkou a praktickou tašku? Ozdobte se s Lípou Musicou. Při příležitosti 20. výročí jsme pro vás vyrobili tmavomodrou tašku ze 100% bavlny o rozměrech 38 x 42 cm s potiskem Lípy Musicy. Délka ucha je cca 70 cm, křížové prošití a vnitřní obruba zaručují nosnost až 12 kg.

Taška je opakovaně použitelná a je ideální náhražkou neekologických igelitových tašek.

Dárkové poukazy na nákup vstupenek

500 / 1000 / 2000 Kč

Darujte hudební zážitek, který si obdarovaný vybere podle svých představ. Dárkový poukaz v hodnotě 500, 1.000 nebo 2.000 Kč je uplatnitelný na nákup vstupenek na koncerty MHF Lípa Musica nebo Českolipského komorního cyklu ve festivalové pokladně v České Lípě.

Dárkové poukazy musí být využity v plné výši, případný rozdíl se nevrací. Poukazy jsou nevratné, mají neomezenou platnost, kterou ztrácí v okamžiku svého uplatnění. Jakákoli manipulace s poukazy s cílem zasáhnout do jejich grafické podoby (popis, přelepování apod.) není dovolena a jakkoli pozměněný poukaz ztrácí svoji platnost. Vícenásobné užití poukazu je zakázáno. Dárkové poukazy nejsou uplatnitelné v online předprodeji ani u smluvních prodejců.

Objednávka - výběr produktů

Publikace Cestou hudby včetně CD
CD Lípa Musica Sextet
Taška 20 let Lípy Musicy
Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč
Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč
Dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč

Cena přepravy bude určena při zpracování objednávky v závislosti na zvoleném produktu (max. cena činí 136 Kč při zaslání publikace na dobírku).

Celkem:
0,-

Platba*
Doručení*


(Žižkova 528/6, 470 01 Česká Lípa, platba pouze v hotovosti)

Objednávka - kontaktní údaje

Zde napište například, máte-li zájem o osobní věnování autora.

Souhrn objednávky

Publikace Cestou hudby včetně CD:
0 x 490 Kč = 0 Kč
CD Lípa Musica Sextet:
0 x 150 Kč = 0 Kč
Taška 20 let Lípy Musicy:
0 x 100 Kč = 0 Kč
Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč:
0 x 500 Kč = 0 Kč
Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč:
0 x 1000 Kč = 0 Kč
Dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč:
0 x 2000 Kč = 0 Kč

Celkem k úhradě
0 Kč